Wesela w Pułtusku

Z ogromną przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa wesela w Pułtusku! Posiadamy klimatyczną salę z komfortowym parkietem i klimatyzacją, piękną i bujną zieleń zlokalizowaną wokół obiektu – cieszącą się popularnością wśród par wychodzących na sesje plenerowe, menu wybieranym spośród nieograniczonej ilości pozycji, ogródkiem kawiarnianym do dyspozycji gości weselnych oraz wsparciem naszego doświadczonego managera, który będzie z Państwem od rozpoczęcia organizacji wesela, aż po zabawę do białego rana.

Dla Państwa komfortu – w pakiecie przyjęcia weselnego znajdują się noclegi dla gości w konkurencyjnych cenach. Dodatkową atrakcją naszego pakietu jest specjalny apartament dla nowożeńców wyposażony w wannę z hydromasażem i efektownym oświetleniem.

Informujemy, że pokój dla nowożeńców jest prezentem od Hotelu Milord dla Młodej Pary!

Organizacja przyjęcia weselnego

Organizacją przyjęć weselnych zajmujemy się od tylu lat, że jesteśmy gotowi zapewnić Państwu nienaganną obsługę do białego rana! Mamy doświadczenie, dzięki któremu nasza obsługa wie jak zachować się w każdej sytuacji – ponadto cechuje nas wysoka kultura osobista, która znacząco podnosi prestiż przygotowywanych przez nas imprez weselnych.

Mimo tak dużej ilości wesel w naszym kalendarzu – z szacunku do Młodych, ich Rodziców oraz Bliskich decydujemy się traktować każdą z imprez jak tą jedyną. Wiemy, że dla wielu z Państwa jest to najważniejszy dzień w życiu, dlatego zrobimy wszystko, aby był jak z marzeń!

Wesele w sali bankietowej

Organizujemy wesela w sali bankietowej, która zachwyci Państwa swoją elegancją połączoną z plastycznością. Co to znaczy? Szanujemy indywidualność każdej Pary, dlatego gwarantujemy możliwość dekoracji sali weselnej w dowolnie wybranym stylu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się z opiekunami wesela, w celu ustalenia klimatu, menu i dekoracji dostępnych na przyjęciu.

  

OFERTA WESELNA 2022r.

OFERTA WESELNA 2023r.

 

 

 

20150207_153721