Klimatyczne wesela w Pułtusku

Jeżeli szukają Państwo miejsca, w którym można zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego hotelu.

Od wielu lat pomagamy przyszłym małżonkom zorganizować przyjęcie weselne, o którym jego goście będą mówić latami. Można by rzec, że organizacja wesel to nasz chleb powszedni. Dbamy o każdy szczegół, ponieważ doskonale rozumiemy, jak ważny jest to dzień dla młodej pary.

Nasza przestronna sala bankietowa zachwyci Państwa swoim wyglądem. Gwarantujemy możliwość dekoracji sali w dowolnie wybranym przez przyszłych małżonków stylu. Oprawa organizowanych przez nas wesel jest elegancka, co podkreśla hotelowe wnętrze.

Do dyspozycji nowożeńców przekazujemy specjalnie przygotowany apartament, w którym czeka wielkie łoże z baldachimem, a także wanna z hydromasażem i klimatyczne oświetlenie. To idealny sposób na relaks po wielogodzinnej zabawie.

 

Wybierając nasz hotel na miejsce zabawy weselnej, otrzymują Państwo:

  • pomoc doświadczonego personelu,
  • profesjonalną obsługę,
  • dowolny wybór menu z wielu propozycji,
  • przestronne, klimatyzowane wnętrza,
  • urokliwe otoczenie bujnej zieleni,
  • możliwość zdjęć w plenerze,
  • latem ogródek kawiarniany do dyspozycji gości,
  • specjalne ceny noclegu dla zaproszonych gości,
  • duży parking.

Hotel Milord mieści się w Pułtusku, do którego jest doskonały dojazd z Warszawy i innych sąsiadujących miejscowości. Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją wesela w naszym hotelu, prosimy o kontakt z personelem w celu sprawdzenia wolnych terminów. Gwarantujemy miłą obsługę i profesjonalną pomoc.

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnego pakietu weselnego w ramach noclegu dla gości.

Pakiet weselny

Wesele jest wyjątkową okazją, która stanie się niezapomnianym przeżyciem, jeżeli noc poślubną spędzą Państwo w naszym pokoju dla nowożeńców. Pokój wyposażony w łoże z baldachimem i lustrami. Dodatkową atrakcją apartamentu dla nowożeńców jest wanna z hydromasażem i efektownym oświetleniem.

Pokój dla nowożeńców jest prezentem od Hotelu Milord dla Młodej Pary! Pozostała cena pokoi dla gości weselnych ustalana jest indywidualnie.

  

 

 

OFERTA WESELNA 2024 r.

NOWA OFERTA WESELNA 2025 r.

 

 

  

20150207_153721