Zapisz się do Newsletter

Jak zorganizować komunię w hotelu?

przyjęcie komunijne

Pierwsza komunia to ważne wydarzenie w życiu całej rodzinny, ponieważ poza wymiarem religijnym jest to znakomita okazja do spotkania się z najbliższymi i wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia. Tradycyjnym sposobem podjęcia krewnych przyjeżdżających, by wziąć udział w ceremonii, jest urządzenie przyjęcia, które uświetni przeżywane wspólnie święto.

Ze względu na związane z tym wyzwania coraz rzadziej rodzice decydują się na przygotowywanie takiej imprezy we własnym domu czy mieszkaniu z uwagi na ilość pracy, jakie to wymaga oraz napięte zwykle terminy łączące się z odbywającymi się wcześniej próbami czy samą katechezą. Popularnym rozwiązaniem staje się więc skorzystanie z oferty lokali zajmujących się organizacją komunii. W Pułtusku w obsłudze przyjęć okolicznościowych specjalizuje się hotel i restauracja Milord, urządzająca także imprezy firmowe, konferencje oraz szkolenia, wesela, studniówki i chrzciny. Przekonajmy się, co przemawia za takim wyborem.

Dlaczego warto urządzać przyjęcie komunijne w lokalu?

Urządzenie przyjęcia komunijnego w lokalu to znakomity sposób na zapewnienie gościom doskonałego poczęstunku bez konieczności własnoręcznego przygotowywania i podawania potraw, a także gruntownego sprzątania i dekorowania domu. Poza dużą oszczędnością czasu i zmniejszeniem liczby ciążących na rodzicach obowiązków obiad podawany w restauracji to także rozwiązanie gwarantujące uczestnikom wyższy poziom komfortu niż impreza domowa z uwagi na większą ilość miejsca, fachową obsługę oraz możliwość pełnego dostosowania menu do gustów zaproszonych osób. Przyjęcie odbywające się poza domem to także metoda na podkreślenie wyjątkowości tego dnia oraz duża przyjemność dla dzieci, które na długo zapamiętają to wydarzenie.

Co trzeba wiedzieć przy organizowaniu przyjęcia z okazji komunii?

Podstawową kwestią związaną z urządzaniem przyjęcia komunijnego w lokalu będzie możliwie precyzyjne określenie liczby gości biorących w nim udział. Ważne będzie odpowiednio wczesne zarezerwowanie miejsca oraz ustalenie menu, które będzie właściwe dla wszystkich zaproszonych gości. Na ogół lokale przedstawiają własne propozycje, które można jednak dowolnie modyfikować.

Wróć do bloga

logo