Hotel Milord – klimatyczne noclegi w Pułtusku

Hotel Milord – klimatyczne noclegi w Pułtusku

Hotel Milord powstał w 2009 roku. W ciągu ostatnich kilku lat zdobył liczne uznanie w oczach odwiedzających. Posiada w pełni wyposażone pokoje gościnne, które sprzyjają relaksowi i wypoczynkowi. W każdym z nich znajduje się łazienka, TV, telefon oraz Wi-Fi. Ciepła kolorystyka beżu, bordo, brązu i złota nadają dworskiego klimatu i pozwalają się poczuć jak na królewskim dworze. Całe wnętrza zostały urządzone w stylu angielskim. Fasada hotelu oraz sąsiedztwo natury i piękne krajobrazy sprzyjają chwili wytchnienia od codziennych obowiązków.

Nasz hotel znajduje się w niedalekim sąsiedztwie od Warszawy, jednak ma się wrażenie, że to zupełnie odległy zakątek kraju. Cisza, szum drzew i piękny Pułtusk sprawiają, że wystarczy kilkudniowy pobyt u nas, aby wrócić do swoich obowiązków ze zdwojoną energią.

Nasz hotel to nie tylko doskonałe miejsce na rodzinny relaks, lecz także doskonałe miejsce na zorganizowanie wydarzeń specjalnych.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która pozwala na wyprawienie każdego rodzaju imprezy. Organizacja komunii, wesela czy spotkania biznesowe to jedne z najczęściej przygotowywanych przez nas przyjęć. Na każdym z nich serwujemy przygotowany przez naszych najlepszych kucharzy catering¸ dopasowany do indywidualnych upodobań smakowych. Przestronna sala bankietowa z pięknymi dekoracjami gwarantuje niezapomniane przeżycie. Zapewniamy także liczne atrakcje, które pozwolą aktywnie spędzić wolny czas. W naszym hotelu oferujemy do Państwa dyspozycji siłownię, masaże na zamówienie, stół bilardowy i wypożyczalnię rowerów.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszego hotelu i chcieliby zarezerwować nocleg, zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy przemiłą obsługę i fantastyczny pobyt.

Wygodne pokoje gościnne w Pułtusku

 

POKOJE / CENNIK / OPIS

Rooms / Price List /Descriptions

 

 

Pokoje

Cennik

 

1 – osobowy

Single rooms

195,00zł

 

2 – osobowy

Double rooms

255,00zł

 

3 – osobowy

Three beds rooms

360,00zł

 

4 – osobowy

Twin 4 person

460,00zł

 

Apartament

Apartments

360,00zł

 

 

Cena (brutto )obejmuje nocleg ze śniadaniem

                                           (Price List of Breakfast and VAT included)

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00 a kończy o 11.00

                                       (Check-in from 2.00 p.m, check-out by 11.00 noon.)

Parking hotelowy dla Gości hotelowych GRATIS – (nie obejmuje ciężarówek, autokarów etc.)

                                            ( The parking Free)

Cennik obowiązuje od 21.11.2022r.

                                            (The price list is valid from 01.11.2023r.)

 

Śniadanie serwowane jest :

(brekfast is served)

(Poniedziałek – Piątek) od godziny 7:00 do godziny 10:00

(Monday-Friday) from 7:00 to 10:00

(Sobota – Niedziela) od godziny 7:30 do godziny 10:00

(Saturday-Sunday) from 7:30 to 10:00

 

 

Pakiet weselny

Wesele jest wyjątkową okazją, która stanie się niezapomnianym przeżyciem, jeżeli noc poślubną spędzą Państwo w naszym pokoju dla zakochanych. Pokój wyposażony w romantyczne łoże z baldachimem i lustrami. Dodatkową atrakcją apartamentu dla nowożeńców jest wanna z hydromasażem i efektownym oświetleniem.

Pokój dla nowożeńców jest prezentem od Hotelu Milord dla Młodej Pary! Pozostała cena pokoi dla gości weselnych ustalana jest indywidualnie.

 

milord_moj_photohop

 

 Regionalny Programu Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2007-2013

Regionalny Programu Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Priorytet RPO WM 06.00.00 – Priorytet VI – Wykorzystanie walorów naturalnych i kulturowych dla rozwoju turystyki i rekreacji

Działanie 6.2 Turystyka
Nazwa projektu: HOTEL MILORD – KOMPLEKSOWA BAZA TURYSTYCZNA
BENEFICJENT: MILORD SP. Z O.O.

Przedmiotem projektu była rozbudowa obiektu noclegowo-gastronomicznego wraz z aranżacją otaczającego go terenu w celu wprowadzenia  kompleksowej oferty turystycznej kierowanej do Klientów krajowych i zagranicznych. Wartość dofinansowania 299.860 PLN.

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Program Regionalny UE Mazowsze serce Polski

Baner Program Regionalny UE Mazowsze serce Polski

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.