Atrakcje Hotelu Milord

JACUZZI

Fotolia_77493132_S

Jacuzzi świetnie relaksuje po ciężkiej pracy lub szalonym dancingu w Hotelu Milord. Polecamy skorzystać z kąpieli w nowoczesnym jacuzzi w przytulnej atmosferze szczególnie przy dłuższych pakietach pobytowych.

Sprawdź pakiety pobytowe i skorzystaj z promocji.

 

 

 

 jacuzzi1_1

SAUNA&SPA


spa4

Kabina cieplna Infrared (IR) często mylona jest z tradycyjną sauną. Łączy je oddziaływanie ciepłem, które regeneruje i oczyszcza organizm, ale na tym podobieństwa się kończą.

 Działanie sauny na nasz organizm możemy określić jako pro-zdrowotne, zaś działanie kabiny Infrared - jako lecznicze, z szerokim zastosowaniem w rehabilitacji. W kabinie IR ciało poddawane jest elektromagnetycznemu promieniowaniu podczerwonemu o długości fal od 700 do 15000 nm. Promieniowanie podczerwone jest dobroczynnym promieniowaniem elektromagnetycznym o wysokich właściwościach leczniczych, od lat z powodzeniem wykorzystywanym w fizykoterapii (np. w terapeutycznych lampach Sollux). Stanowi ono 40% promieniowania słonecznego. Można powiedzieć, że w kabinie Infrared korzystamy z dobroczynnego działania słońca - dającego ciepło i dobre samopoczucie psychofizyczne, bez udziału szkodliwych promieni UV. Ta zasadnicza różnica spowodowana jest innym źródłem ciepła - kabiny Infrared wykorzystują energię podczerwieni, która ogrzewa bezpośrednio ciało, a nie tak, jak w przypadku saun tradycyjnych, powietrze w pomieszczeniu (patrz: rysunek).


spa2 

spa1

 

  

 

SIŁOWNIA

silownia3

Wiemy jak ważne jest dbanie o formę szczególnie podczas podróży. Wybierając pobyt w Milord Hotel nie musisz martwić się o spadek formy. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nowoczesną siłownię, dzięki której wykonasz swój trening czy skorzystasz z zabiegów rehabilitacyjnych.

 

 

 

 silownia4  

silownia2

silownia1

 

POKAZY BARMAŃSKIE

pokazy_barmanskie

Dynamiczny pełen wrażeń pokaz z degustacją wyśmienitych drinków, które umilą każdą imprezę. Idealne uzupełnienie podczas imprez firmowych, urodzin, imienin, wesel czy innych imprez okolicznościowych.

Istnieje możliwość skomponowania własnych drinków dla swoich gości korzystając ze wsparcia profesjonalnego barmana.

 

 

 

 

 

DANCINGI I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

dancingi

 

Śledź na bieżącą kalendarz imprez w Hotelu Milord i zapisz się na organizowany przez nas dancing. Dla gości hotelowych oferujemy korzystne pakiety pobytowe idealne dla grupy przyjaciół.

 

 

 

 

 

GRIL W OGRODZIE RÓWNIEŻ ZIMĄ!

grill

Idealne uzupełnienie kuligu zimą lub spływu kajakowego latem. Szef Kuchni zadba o prawdziwe specjały tradycyjnej, polskiej kuchni. Wieczór przy ognisku umili Państwu nasz gitarzysta.

 

 

 

 

 

KULIGI

kuligi

Z kopyta kulig rwie... hej... Tak śpiewają Skaldowie. Jeśli chcesz poczuć tą magiczną atmosferę kuligu po Puszczy Białej zapraszamy do Hotelu Milord.

 

 

 

 

 

 

 

REJS GONDOLAMI

gondole

Rejs gondolami w Pułtusku - mieście zwanym Wenecją Mazowsza.

 

 

 

 

 

 

 

PLAC ZABAW DLA DZIECI

plac_zabaw

Podczas pobytu w Hotelu Milord Twoje dzieci będą miały zapewnioną rozrywkę pod okiem wykwalifikowanego opiekuna, zaś Ty możesz skorzystać z zabiegów relaksacyjnych.

 

 

 

 

 

 

WYSTRZAŁY ARMATNIE

wystrzaly_armatnie

To doskonały sposób podkreślenia rangi imprezy, na przykład przyjęcia weselnego. 

 

 

 

 

 

 

RZEŹBY LODOWE

rzezby_lodowe

 

Podczas zimy organizujemy tworzenie rzeźb lodowych. To prawdziwe dzieła sztuki, których tworzeniem zajmują się lodowi artyści.

 

 

 

 

 

 

BILARD

bilard

 

 Do dyspozycji naszych gości 24h na dobę.