Atrakcje Hotelu Milord

JACUZZI

Fotolia_77493132_S

Jacuzii świetnie reklaksuje po ciężkiej pracy lub szalonym dancingu w Hotelu Milord. Polecamy skorzystać z kąpieli w nowoczesnym jacuzii w przytulnej atmosferze szczególnie przy dłuższych pakietach pobytowych.

Sprawdź pakiety pobytowe i skorzystaj z promocji.

 

 

 

 

 jacuzzi1_1

SAUNA&SPA


spa4

Kabina cieplna Infrared (IR) często mylona jest z tradycyjną sauną. Łączy je oddziaływanie ciepłem, które regeneruje i oczyszcza organizm, ale na tym podobieństwa się kończą.

 Działanie sauny na nasz organizm możemy określić jako pro-zdrowotne, zaś działanie kabiny Infrared - jako lecznicze, z szerokim zastosowaniem w rehabilitacji. W kabinie IR ciało poddawane jest elektromagnetycznemu promieniowaniu podczerwonemu o długości fal od 700 do 15 000 nm.Promieniowanie podczerwone jest dobroczynnym promieniowaniem elektromagnetycznym o wysokich właściwościach leczniczych, od lat z powodzeniem wykorzystywanym w fizykoterapii (np. w terapeutycznych lampach Sollux). Stanowi ono 40% promieniowania słonecznego, można więc powiedzieć, że w kabinie Infrared korzystamy z dobroczynnego działania słońca - dającego ciepło i dobre samopoczucie psychofizyczne, bez udziału szkodliwych promieni UV. Ta zasadnicza różnica spowodowana jest innym źródłem ciepła - kabiny Infrared wykorzystują energię podczerwieni, która ogrzewa bezpośrednio ciało, a nie ? jak w przypadku saun tradycyjnych- powietrze w pomieszczeniu. (patrz: rysunek)


spa2 

spa1

 

  

 

SIŁOWNIA

silownia3
Wiemy jak ważne jest dbanie o formę szczególnie podczas podróży. Wybierając pobyt w Milord Hotel nie musisz się martwić o spadek formy. Do dyspozycji naszych gości oddajemy nowoczesną siłownię, dzięki której wykonasz swój trening czy skorzystasz z zabiegów rehabilitacyjnych. 

 

 

 

 silownia4  

silownia2

silownia1

 

POKAZY BARMAŃSKIE

pokazy_barmanskie

Dynamiczny pełen wrażeń pokaz z degustacją wyśmienitych drinków, które umilą każdą imprezę. Idealne uzupełnienie podczas imprez firmowych, urodzin, imienin, wesel czy innych imprez okolicznościowych. 

Możliwe skomponowania własnych drinków dla swoich gości korzystając ze wsparcia profesjonalnego barmana.

 

 

 

 

 

DANCINGI I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

dancingi

 Śledź na bieżącą kalendarz imprez w Hotelu Milord i zapisz się na organizowny przez nas dancing. Dla gości hotelowych oferujemy korzystnę pakiety pobytowe idealne dla grupy przyjaciół. 

 

 

 

 

 

GRIL W OGRODZIE RÓWNIEŻ ZIMĄ!

grill

Idealne uzupełnienie kluligu zimą lub spływy kajakowego latem. Szef Kuchni zadba o prawidziwe specjały, tradycyjnej, polskiej kuchni. Wieczór przy ognisku umili Państwu nasz gitarzysta.

 

 

 

 

 

KULIGI

kuligi

Z kopyta kulig rwie... hej... Tak śpiewają Skaldowie. Jeśli chcesz poczuć tą magiczną atmosferę kuligi po Puszczy Białej zapraszamy do Hotelu Milord.

 

 

 

 

 

 

 

REJS GONDOLAMI

gondole

Rejs gonodlami w Pułtusku - mieście zwanym Wenecją Mazowsza.

 

 

 

 

 

 

 

PLAC ZABAW DLA DZIECI

plac_zabaw

Podczas pobytu w Hotelu Milord Twoje dzieci będą miały zapewnioną rozrwykę pod okiem wykwalifikowanego opiekuna podczas gdy Ty możesz skorzystać z zabiegów relaksacyjnych.

 

 

 

 

 

 

WYSTRZAŁY ARMATNIE

wystrzaly_armatnie

To doskonały sposób podkreślenia rangi imprezy np. przyjęcia weselnego.

 

 

 

 

 

 

 

RZEŹBY LODOWE

rzezby_lodowe

 

Podcza zimy organizujemy tworzenie rzeźb lodowych.To prawdziwe dzieła sztuki, których tworzeniem zajmują się lodowi artyści.

 

 

 

 

 

 

BILARD

bilard

 

 Do dyspozycji naszych gości 24h na dobę.