Spotkania biznesowe w Pułtusku

wsp

Serdecznie zapraszamy do współpracy agencje eventowe i reklamowe. Jeżeli poszukują Państwo ciekawego miejsca do zorganizowania spotkania biznesowego, to hotel Milord będzie do tego idealnym miejscem.

Prowadzimy współpracę z agencjami marketingowymi, którym zależy na tym, aby zaplanowany event był dla zaproszonych gości niepowtarzalnym doświadczeniem. Posiadamy w pełni wyposażone sale konferencyjne, idealnie sprawdzające się podczas prezentacji nowych produktów czy też promocji.

Oferujemy również usługi cateringowe, z możliwością dowozu do każdego miejsca – nie tylko w Polsce, ale nawet w Europie! Nasi wspaniali szefowie kuchni przygotują dania, które zaspokoją kulinarne pragnienia największych smakoszy.

Pomożemy również w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji, które staną się punktem kulminacyjnym każdego spotkania biznesowego. A to wszystko w niesamowitym otoczeniu natury i eleganckim wystroju hotelu w Pułtusku.

Jeżeli chcą Państwo poznać pełną ofertę, zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy fachową i miłą pomoc, a także indywidualne podejście.